Hoşgeldiniz

TWITTER FACEBOOK

FACEBOOKTA BEN

Hakkında

Ana Sayfa » Hakkında

Gökhan İZGİ Kimdir?

15 Temmuz 1989 yılında İstanbul Sultanbeyli’de doğdu.

Öğrenim hayatının ilk, orta ve lise yıllarını Sultanbeyli’de tamamlayan İZGİ, Kars Kafkas Üniversitesi Lojistik Yönetimi mezunu ve Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler 4. Sınıf öğrencisi olarak eğitimine devam etmektedir.

Birçok STK’da görev almış olan İZGİ,  Halen Sultanbeyli Sancaktepe Gazeteciler Platformu (SUSAGAD )  Kurucu Başkanlığı , Uluslararası İnternet Gazeteciliği ve Gazeteciler Derneği ( UİGAD) Genel Başkan Yardımcılığı ve Genç İHH İnsani Yardım Vakfı Sultanbeyli ilçe Başkan Yardımcılığı görevlerini sürdürmektedir.

İstanbul Bütün Bölgeler Haber Ajansı ( www.ibbhaber.istanbul ), Kocaeli Halk Haber ( Kocaelihalkhaber.com ) , Sultanbeyli Haber ( sultanbeylihaber.com.tr) Pendik Postası, Sancaktepe Postası ve Çekmeköy Postası  isimli gazetenin sahibidir.

2013 yılında ilk üniversite eğitimini tamamlayan ve lojistik yönetimi konusunda kariyer yapan İZGİ bir çok lojistik firmasında yönetici olarak görev almıştır. Yazarlık hayatına STK bildirgeleri ve Manifestolar yazarak başlayan İZGİ, 2012 yılında Alp Türk haber sitesinde köşe yazarlığı ve 2018 yılında SONSAM Stratejik araştırmalar merkezine ait olan Sonsuz Türk haber sitesinde de Haber Müdürlüğü yaptı.

Evli ve 1 erkek çocuk babası olan İZGİ aslen Kars’lıdır.

Open chat